Geliştirici

Alper ÇUBUKÇU

Software Developer - Alper ÇUBUKÇU
loader

“Ne Ekersen Onu Biçersin” Anlayışı

Altıntaş Hukuk & Danışmanlık olarak bizi biz yapan şeyin uzman, dinamik ve azimle çalışan kadromuz olduğunu söyleyebiliriz. 20 yıllı aşkın süredir çalışanlarımızın her birini başlı başına bir değer olarak görüp onlara sunduğumuz katkının bizlere geri döneceği inancını taşımaktayız.

Fırsat Eşitliği İlkesi

Bunun yanı sıra, "Fırsat Eşitliği İlkesini" benimseyerek "dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetmeksizin", liyakat ve yetkinliklerine göre takım arkadaşı seçimlerimizi yapmaktayız.
İhtiyaç duyduğumuz alanlardaki işe alım veya terfi sürecinde ilgili pozisyona geçecek kişinin sadece taşıması gerekli yetkinlikleri taşıyıp taşımadığı gözetilmektedir. Aynı şekilde, işten çıkarma gibi durumlarda da çalışanı rahatsız edici, ayrımcı hiçbir uygulamaya yer verilmemektedir.
Önemle vurgulamak isteriz ki; çalışanlarımızın farklı geçmişlere, kültürlere, kökenlere sahip olması bizi gururlandırmaktadır. Her biri kendi farklı deneyimleri ve bakış açıları ile ortak amacımız olan müvekkil memnuniyeti için zengin çözümler sunmaktadır.
Geçmiş dönemdeki çalışanlarımıza bize sundukları katkılar için; gelecekteki çalışanlarımıza ise bizi daha ileriye taşıyacak şekilde hizmet sunacakları için teşekkür ederiz.