Geliştirici

Alper ÇUBUKÇU

Software Developer - Alper ÇUBUKÇU
loader
Altıntaş Hukuk & Danışmanlık 1999 yılında avukatlık mesleğine başlayan Kerim Altıntaş tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Birçok sektörde faaliyet gösteren tanınmış ulusal ve uluslararası firmanın hukuk danışmanlığını, güçlü, dinamik ve alanında uzman hukukçu kadrosu ile yürütmektedir. Altıntaş Hukuk & Danışmanlık, aynı zamanda gerçek kişiler, yeni kurulan işletmeler ve KOBİ düzeyindeki şirketleri temsil etmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Müvekkillerimizin taleplerine tam anlamıyla cevap verebilmek kadar onlarla uzun soluklu işbirlikleri kurmak da başarı ölçütümüzün temel kriterlerinden biridir. Bu sebeple kurulduğumuz ilk günden bugüne dek müvekkillerimizin sadece vekilliğini yürütmekten öte verimli ve etkin işbirliği geliştirmek adına bizi ekiplerinin bir parçası olarak görmelerini sağlamaktan büyük bir onur duyuyoruz. 

Türkiye'nin saygın ilk 500 şirketi içinde yer alan müvekkillerimiz ile uzun yıllardır birlikte yürüttüğümüz işbirliğimiz bu gururumuzu taçlandırmaktadır.

Altıntaş Hukuk & Danışmanlık, üstlendiği projeler ve uyuşmazlıklarda klasik yaklaşımlar önermek yerine, sorunun özünü tespit edip olayın özelliğine uygun, sıra dışı, esnek, kısa ve etkili çözümler üretmeyi prensip edinmiştir. Müvekkillerimiz ile uzun yıllar çalışmamızın altında yatan en büyük etken, onların hukuki çerçevede hizmet beklentilerinden çok hak arama mücadelelerine bu prensipler eşliğinde etkin ve kaliteli hizmet sunabiliyor olmamızdır.
Kurulduğundan itibaren ana ilkesi müvekkil beklentisini aşmak olan Altıntaş Hukuk & Danışmanlık, 20 yılı aşkın süredir sarsılmaz ilkeleri sayesinde ülkenin sayılı hukuk firmalarından biri olmuştur.