Altıntaş Akademi

Büromuz çatısı altında çalışmakta olan her bireyin gelişimine katkıda bulunmayı kendimize vazife edinmiş bulunmaktayız. Bu sebeple 2020 yılında kurduğumuz "Altıntaş Akademi" ile ayda bir çeşitli eğitmenlerin katılımı ile yaptığımız toplantılarda çalışanlarımıza Altıntaş kültürünü, mesleğin felsefesini, iş becerilerini, meslek etik kurallarını ve güncel hukuki bilgileri aktarmaktayız.

 

Aynı zamanda çalışanlarımızın Altıntaş Akademi dışında ilgilendikleri alanlarda düzenlenen çeşitli eğitimlere katılmalarına imkân tanımaktayız. Böylece takım arkadaşlarımızı desteklemekte ve onlara verdiğimiz katkıların kendi zengin bakış açıları ile bizleri besleyeceğine inanmaktayız.

 

Bunlarla beraber Altıntaş Akademi; mesleği tanımak, anlamak ve özümsemek isteyen 3. ve 4. Sınıf Hukuk Fakültesi öğrencilerine yaz döneminde kapılarını açmaktadır. İlan edilecek tarihlerde başvurular alınacak olup seçilecek otuz kişilik öğrenci ekibine belirlenen program dâhilinde eğitimler verilmektedir. Tüm programlara katılım gösteren öğrencilerimize katılım sertifikası verilmektedir.