HAKKIMIZDA

Altıntaş Hukuk Bürosu - Hakkımızda

2000 yılından bu yana, Altıntaş Hukuk Bürosu, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren tanınmış yerel ve uluslararası firmanın hukuk danışmanlığını, güçlü hukukçu kadrosu ile yürütmektedir. Büromuz, ayrıca gerçek kişiler, yeni kurulan işletmeler ve KOBİ düzeyindeki şirketleri de temsil etmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerimizin taleplerine tam anlamıyla cevap verebilmek kadar onlarla uzun soluklu işbirlikleri kurmak da başarı ölçütümüzün temel kriterlerinden biridir. Bu sebeple kurulduğumuz ilk günden bugüne dek müvekkillerimizin sadece vekilliğini yürütmekten öte verimli ve etkin işbirliği geliştirmek adına onların ekibinin bir parçası gibi davranmaktan büyük onur duymaktayız.

Türkiye'nin ilk 500 firması içinde yer alan müvekkillerimiz ile uzun yıllardır birlikte yürüttüğümüz işbirliğimiz bu gururumuzu taçlandırmaktadır.

Hukuk Büromuz, üstlendiği projeler ve uyuşmazlıklarda klasik yaklaşımlar önermek yerine, sorunun özünü tespit edip olayın özelliğine uygun, sıra dışı, esnek, kısa ve etkili çözümler üretmeyi prensip edinmiştir. Müvekkillerimiz ile uzun yıllar çalışmamızın altında yatan en büyük etken, onların hukuki çerçevede hizmet beklentilerinden çok hak arama mücadelelerine bu prensipler eşliğinde etkin ve kaliteli hizmet sunabiliyor olmamızdır.

Başarımızın ölçütü; hem Hukuk Büromuzun ilkelerine hem de müvekkillerimizin değerlerine bağlı kalarak onların memnuniyetini sağlamaktır.